| Nameh a întrebat:

Pentru adeptii lumii masterului: iti propui ca in urma aprofundarii disciplinelor din cadrul acestui plan de masterat sa continui cercetarea si prin studii doctorale?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă îți propui, o faci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... si eu ma intreb acelasi lucru acum. Daca ai timp si de asta si iti doresti cu adevarat, da. Plus ca masterul se face mai mult pentru doctorat sau camin.
Dar cum am zis, timpul este raspunsul.

| frikk a răspuns:

Pronostic: NU MAI supraviețuiesc - până acolo rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor