| DenisaNicoletaG a întrebat:

Pentru baieti...happy
Blonde - Roscate - Brunete - Satene?
Sunt curioasa. happy star

87 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Toate. happy

| LoveSleep a răspuns:

Stai sa ma uit la poza ta.
Gata. Blonde.

| RAY a răspuns:

Ce importanta are asta cand nu te place nici Blondele - Roscatele - Brunetele - Satenele, nu aleg nimic

Răspuns utilizator avertizat
| Moon1997 a răspuns:

Eu de cand ma stiu sunt mort dupa brunete..am o pasiune pentru ele..nu le-as da pe nimic in viata mea laughing

| lplostonyou a răspuns:

Toate,dar sufletul conteaza cel mai mult, sa aiba un suflet bun.

| 393Dan a răspuns:

Stii cum se spune: te *** cu blondele, dar te insori cu brunetele big grin

| NONAME113 a răspuns:

Toate

| Daniel9951651 a răspuns:

Cretele happy

| Mayhem666 a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului atata timp cat stie sa isi foloseasca capul. Daca e inteligenta si putin sadica e perfecta pentru mine.

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Nu conteaza parul. Desi cele roscate se pare ca au pielea mai alba, si mie imi plac femeile cu pielea ca laptele. happy
Biblia spune foarte sugestiv: "femeia frumoasa si fara minte e ca un inel de aur pus in ritul unui porc".
Deci, in primul rind sa aiba minte. Dupa aia ma uit si cum arata. happy

| Hitalix22 a răspuns:

Brunete cu ochii albastrii sau verziwinking

| Speed99 a răspuns:

Sa arate bine. Nu ma intereseaza culoarea parului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscate. day dreaming
Cee?! Mi-am imaginat pentru cateva secunde ce as alege daca as fi baiat, da-mi pace. Ce atata discriminare? waiting

| RainmakerX a răspuns:

Atata timp cat nu e verde e ok.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Hitalix22):

Draguut big grin

| Bacemi a răspuns:

Cam așa ceva prefer: http://imgur.com/a/RJQPv

Dar iubesc femeile în diferite forme și culori, nu e musai să fie așa.

| Clorox a răspuns:

Exista mai multe culori laughing
Ma multumesc cu orice!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Am zis si eu sa le dau pe cele principale, ca daca stam sa ne gandim sunt o groaza happy. Pupici kiss

| CristiRx8 a răspuns:

Blondele>roscatele>satene>brunete

| Hitalix22 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Femeile sunt ca florile: toate sunt frumoase, dar fiecare în felul ei. Bărbatul trebuie să se plece să o ia - adică să-i arate eleganţă, preţuire.

| papuciirupti a răspuns (pentru cristi202):

In sfarsit mai vad si baieti care mai si gandesc, ma gandeam ca sunt singurul laughing
si ai uitat sa specifici sa fie si destul de cuminte deoarece am intalnit si 'dame' ale drac*l*i de inteligente

| untu a răspuns:

Prefer blondele si brunetele! Dar atentie, baieti feriti-va de femeile roscate ca sunt rele si viclene ca vulpea!

| anonimg a răspuns:

Dintre cele enumerate de tine le-as alege pe cele sincere, care au o inima deschisa, chiar daca sunt retrase. happy

| Aslam a răspuns:

Brunete, satene. happy

| TheSeventhSin a răspuns:

Blonde.