| DenisaNicoletaG a întrebat:

Pentru baieti...happy
Blonde - Roscate - Brunete - Satene?
Sunt curioasa. happy star

87 răspunsuri:
| Daniel9951651 a răspuns:

Cretele happy

| cristi202 a răspuns (pentru Daniel9951651):

Ai grija sa nu iti incurci degetele prin parul lor! happy

| papuciirupti a răspuns (pentru Daniel9951651):

Degeaba traiesti o viata daca nu *** o creata, am scapat o creata beton, dar pana mor tot intep una, nu ma las laughing))

| Bursuku a răspuns:

Pentru mine nu are nicio importanță culoarea părului unuei fete, atâta timp cât pe ea o prinde culoarea și tunsoarea respectivă; deci poate să fie și verde și albastru vopsită, atâta timp cât și-l spală des și îi stă mișto...Alles gut happy

| Petru_Liuliceac_2000 a răspuns:

Chiar nu contează atâta timp cât este inteligentă, interesantă, plină de feminitate, n-are un vocabular și un comportament vulgar și este frumoasă (haide să fim sinceri, toți se uită în primul rând la înfățișare și mai apoi la suflet).