| didii5 a întrebat:

Pentru baieti, voua va place sa va bateti joc de o fata?

Răspuns Câştigător
| alex_4888 a răspuns:

Eu sincer nu sunt un tip caruia sa-i placa sa faca "misto" de altii... toti rad de o persoana si la un moment dat o sa fii in locul aceleia. A. si asta e un mod sa atragi aentia unei fete?laughing

| allynNa20 a răspuns (pentru alex_4888):

Imi place cum gandesti. Ce tie nu-ti place altuia nu-i face...

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

E Hobby ul meu preferatlaughing)

Fundita?laughing

| Woodenpints91 a răspuns:

Păi dacă nu-mi bat joc de ea...ce altceva vrei să-mi bat?

| alex0110 a răspuns:

Colegilor mei da, mie niciodata.

| leftside a răspuns:

Da, asa ma relaxez laughing

| ƒℓυχ a răspuns:

Doar asa in gluma happy

| didii5 explică:

Dau si funda!happy

| Gekiro a răspuns:

Nu.Fetele sunt comori, pe care baietii care vor sa le batjocoreasca nu le merita.Vor doar sa profite de ele.Eu nu sunt asa.

| PentruLiniste a răspuns:

Exista momente in viata cand ne batem joc de una sau mai multe persoane.
Si fetelor, dar si baietilor li se intampal acest lucru.
Cei care spun ca :,, eu nu fac ce fac colegii mei si eu sunt special "sunt cei exclusi de colectiv.
Spiritul de turma, mai ales la o varsta frageda, si dorinta de a fi in rand cu ceilalti va fi lucrul care dicteaza comportamentul unui adolescent.

| Yoana99 a răspuns (pentru PentruLiniste):

Nu este adevarat. Sunt si adolescenti care nu fac tot ce fac si altii si da ei se simt special cu toate ca ceilalti il/o exclud din colectiv doar pentru ca nu face ca ei. Daca unul se arunca intr-o fantana nu trebuie sa te arunci si tu dupa el dor pentru ca e a spus ca e "cool"winking.

| Corinnààà a răspuns (pentru Yoana99):

Alea sunt exceptiile.

| PentruLiniste a răspuns (pentru Yoana99):

O dai in basme cu aruncatul in fantana.

| RosebadRazvan a răspuns:

Nu ca imi place, chiar ma pasioneazahappy

| dragos21351513 a răspuns:

Cand ma inerveaza, dar asa nu prea. rolling on the floor