| Monique_3125 a întrebat:

Pentru balul de Halloween, as putea merge costumata in Michael Jackson?happy

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Nu cred... poate sa re costumezi intr-unul din personajele din Thriller! Ar fi o impietate sa te folosesti de personalitatea de Halloween!

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vrei sa sperii toti copiii?

| Silvia a răspuns:

Daa...de ce nu?happy
Ar fi chiar interesant.
star

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

E o idee... dar tema Halloween'ului e sa te costumezi cat mai infricosator...mai ales daca mergi la un bal atunci pe asta se va pune mare pret... e alegerea ta happy

| Monique_3125 explică:

As dori niste exemple de status-uri pentru web! Multumeschappy

| Monique_3125 explică:

Oooo...Doamnee! Nu trebuia aici...scuzati`ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai intreaba-l, sa nu se supere pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU!
Michael nu a fost ceva de care sa te sperii!happysi de halloween te imbraci cu ceva ce sperie pe oameni ca sa fuga spiritere rele. asta e trebuie cu halloween. ar fi tu kitch daca ai aparea imbracata asa si o jignirehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kitch si jignire.
de ce zic asta?happy
PAna acum dc nu te'ai imbracat asA?happy ai aflat dupa moarte de el nu? E mort...lasa'ti'l frate'n pace
RIP MJ!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă ești fană, de ce nu?
Distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa fii, ingrozitoare... da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...nu iti bate joc de el...