| SuntDur a întrebat:

Eu nu ma pot decide daca sa ma costumez de halloween in justin bieber sau in michael jackson

Răspuns Câştigător
| JANAKS a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ar fi mai bine sa te costumezi in Michael Jackson pentru ca este mai simplu. Iti pui o palarie genul lui, pantaloni ca ai lui si pantofii asemanatori. Iti trebuie un tricou negru pe care scrie ceva legat de Pop Music si o jacheta si Voilaa Michael Jackson Junior smug Succes, fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| dadasssssssss a răspuns:

Michael Jackson... daca te costumezi in jb :
1-esti gay
2-o sa se tina dupa tine toti copii de 8 ani disperati.
3-toata lumea o sa iti inchida usa la colindat big grin
4-toti prietenii tai o sa te lase singur.
Deci raspunsul e Michael Jackson