| MihaiAndrei666 a întrebat:

Pentru barbati.
De care user de sex feminin sunteti atrasi, pe baza raspunsurilor? Care emana sex-appeal?
Pentru femei.
De care user de sex masculin sunteti atrase?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supadeceapa

| Drimmero a răspuns:

Poate sa-ti starneasca curiozitatea, nu sa te atraga pentru ca nu stii cum arata majoritatea de aici si nu poti sa-ti faci o parere obiectiva, nu-mi fac iluzii cum ca m-ar atrage un nume sau un monitor.

Sunt destule care mi-au atras atentia dar nu neaparat la modul ala pe care il percepi tu.

| RAY a răspuns:

Ce intrebare cica de cine esti atras in mod sexual din moment ce totul este anonimat, foarte logic

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cum sa fi man daca nici macar nu le vezi poza

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Eu ma refer la modul ca le apreciez unele activitati de pe aici, raspunsuri, nu ca as fi atras sexual pentru ca e imposibil din moment ce nu stiu cum arata si nici n-am schimbat 2 vorbe/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Eeeeeeee asa si eu apreciez si eu pe Einsten, Darwin, te atrage inteligenta? carcaterul lor?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Bineinteles ca apreciez si inteligenta si caracterul. Fizicul nu e totul, chiar nu e.Imi plac oamenii inteligenti in speta femeile,, doar n-as aprecia batutele in cap!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Hai scrie niste nume

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Bine zis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu ma trebuie sa te/o-atraga personalitatea, dupã aia vezi ca nu existã atractie fizica. E ca in emisiunile alea tâmpite de vorbesc farã sa se vada.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu am ce nume sa zic, ochii mei sunt orientativi si nu stau fixati doar pe o anumita persoana cand e vorba de ceea ce am zis mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De tine

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Plato love struck aș da în el ca-n șnițel.

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Hai no, nu exagera. Normal ca poti remarca pe cineva deosebit, chiar daca e anonim. Fa si tu un efort.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Stiam ca-s magnific, dar chiar sa schimb orientari sexuale nu credeam.
Vezi, e rau sa nu-ti cunosti potentialul.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Am afirmat ca da poti remarca dar nu sexual si din punct de vedere al personalitati,inteligenta,simtul umorului, dar cat de adevarat este ceea ce aratam aici vs ceea ce suntem cu adv,uite un exemplu am vb cu un user pe chat pe bune a fost total altceva, si era vorba de un chat ce naiba dar real, hai sa nu ne grabim, omul este o fiinta imprevizibila, emotionala, nici noi nu stim de ce suntem in stare, apreciez cateva persoane desigur

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nu conteaza nici asta, nu are relevanta cum sunt in realitate. Intrebarea e ce USER iti place, nu ce persoana. Ia user-ul ca si cum ar fi un personaj dintr-o carte sau ceva. Vezi-l asa cum se prezinta, apoi zi care-ti place. E simplu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru Plato):

Hai, vii la mine? love struck
https://imgur.com/a/pUDR9iZ

De care-ți place?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

GoldenZenith o fata de incredere

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu ma pregatisem de BDSM, dar cum sa te refuz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plato, însă din păcate el și-a găsit de mult sufletul pereche happy.

| OldSoul a răspuns:

De nimeni.

| DorelExpertu a răspuns:

Caste imi e atat de draga.
Uneori stau si ma gandesc ca la ce intrebari are, as lua-o de sotie doar sa pot sa o bat.laughing

| Emazio a răspuns:

Supadeceapa da niste raspunsuri bune, si mai era una natalya ceva, desi nu cred spune ceva corect totusi imi place sa privesc cum se cearta cu oricine apuca

| RAY a răspuns:

Caste din pacate noi numai putem fi impreuna crying

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Cred că ai vrut să scrii "noi nu mai putem..."
Ce ai scris tu se înțelege "numai noi putem..."
Ai grijă.
Știi cum e.
"Am văzut o capră în boscheți"
nu e totuna cu
"Am văzut-o capră în boscheți"
rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Sunt in lista ei de ignore crying deci adio totul

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Te-a ferit Dumnez... scuze, Einstein.

| RAY a răspuns (pentru Hammurabi):

Zeus ma ferit, ma iubesc femeile https://www.youtube.com/watch?v=gW7i956wAnU

| HadesSs a răspuns:

Sofisis are ceva aparte happy