| anonim_4396 a întrebat:

Doar eu am observat ca barbatii sunt mai atrasi de femei decat femeile de barbati?

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Așa e. Nu suntem la fel din punct de vedere hormonal.

| LoveSleep a răspuns:

Ia-ți ochelarii jos, Jessus.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Prefer sa-i tin pe ochi

| Mayhem666 a răspuns:

Doar eu am observat ca sunt mai atras de fetele din animeuri, decat de fetele din viata reala?

| Speeeeeeeed a răspuns (pentru Mayhem666):

Asa se intampla doar la fatalai.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Speeeeeeeed):

Nu ti-am cerut parerea.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Si cum de n-ai observat ca fetele fac mai mult ca sa atraga baietii?

| anonim_4396 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Am observat si asta
Dar daca ii spui une fete ca daca face nu stiu ce o *** nu iese nimic
Dar daca ii spui unui baiat sa faca ceva daca ii spui ca dupa o sa te *** cu el o va face
Scuza-mi vulgaritatea

| justanotheruser99 a răspuns:

Oarecum, e adevărat.
Dar si femeile sunt atrase, relativ destul de mult de bărbați, insa nu se manifesta la fel de direct.

| anonim_4396 explică (pentru justanotheruser99):

Mi-am dat seama

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Si eu am observat chestia asta happy

| August99 a răspuns:

Si fetele sunt dar nu fluiera baietii pe strada si restul lucrurilor care baietii le fac.

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Eu ma refer ca baietii se indragostesc mult mai usor de fete decat invers, sau cel putin asa imi pare, poate aratam noi asta mai direct