| MihaiAndrei666 a întrebat:

Pentru barbati.
De care user de sex feminin sunteti atrasi, pe baza raspunsurilor? Care emana sex-appeal?
Pentru femei.
De care user de sex masculin sunteti atrase?

38 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns (pentru Emazio):

Eu sunt da laughing

| LoveSleep a răspuns:

De ce ești homofob? De ce nu m-ar fi putut atrage un user de sex masculin? Îmi place de glezne-goale-ăla, care zicea că susține feminismul, nu mai știu cum îl chema.

| Endoryus a răspuns (pentru HadesSs):

Sofisis chiar are ceva aparte. Dintii aia de castor te dau pe spate laughing

| Frank51 a răspuns:

Pe baza unor raspunsuri formulate foarte bine, pregatite frumos si aranjate ca si campania electorala a psd-ului, nu imi pot da seama exact ce fel de persoana este pe partea opusa. Prin urmare evit pe cat posibil sa imi dau cu parerea despre un anumit user, fiind total inutil si pierdere de timp.

| CdeMetal a răspuns:

De nimeni, inca.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Bine ca nu ai intrebat care emana feromoni... Fml, nu sunt aici pentru agatamente. Daca e vorba de cineva care sa mi se para interesant, virginele cu intrebari stupide despre membrana sufletului mi se par adorabile.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Fraților, am câțiva, dar toți sunt adulți și eu doar un amărât de c8il;(winking;(

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Auzi...nu mi strica imaginea pe aici. Te rog. Hadess are dreptate. Chiar am ceva aparte. tongue