| calexiandra a întrebat:

Pentru ce folosesc Windows Movie Marker. Se pot pune mai mult de 22 de diapozitive? La mine daca pun 22 mi se inchide automat Windows Movie Marker. Daca da, spuneti-mi cum sa facbatting eyelashes Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Mann02 a răspuns:

Cauta ultima versiune de movie maker pe google (2.6) si ar trebui sa mearga. Eu nu am avut problema asta niciodata.

Apropo, incearca sa pui si alte poze in diapozitive, poate ai o poza anume care iti inchide programul. Inlocuieste a 22-a poza cu alta si vezi daca tot se inchide happy