| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Pentru ce folositi voi pc-ul? Dar telefonul mobil(jocuri,muzica,sunat, mesaje)? OFER FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| YesViRginia a răspuns:

Ma uit la cateva seriale, ma uit la filme mai noi online, urmaresc de curand Disnay animation, cautale pe google, sunt superbe.In rest mai citesc diverse chestii, poti incerca lovendal pe google.Prea putin ma mai joc{doar remi si table pe facebook.

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

1.Pentru a sta pe TPU, pe mess, 2 jocuri de pe facebook,ca să-mi fac tema(ascult muzică când îmi fac tema+proiectele de la isto,fizică etc),ca să urmăresc site-uri despre astronomie,ca să văd filme că la tv sunt doar idioțenii,ca să ascult muzică, ca să visez, ca să găsesc rezolvarea problemelor mele, ca să văd anime, să stau pe grupul clasei etc
2.Nu-l prea folosesc.Cel mai des vorvesc cu tata prim viber(mesaje, apeluri) și fac poze la desenele făcute de mine.

| zurick a răspuns (pentru zurick):

Prin*.Tata e plecat deci...

| Ibrahimovic a răspuns:

La pc: stau pe Facebook, pe TPU, joc OSM, mai vad noutatile. big grin
Telefon: Vorbesc si trimit mesaje prietenilor. big grin