| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce aplocatie folositi ca sa ascultati muzica de pe Youtube graris in fundal pe telefonul mobil fără reclame!?

15 răspunsuri:
| RxTx a răspuns (pentru Salontanul):

Am descarcat un fisier manager. Apk
De pe pagina recomandata
Telefonul mi-a spus ca este virusat
Si acum il instalez
Sper sa nu imi fure datele de la cartea de credit...
Nunstiubsigur daca despre disierul acesta vorbesti

Sau am mai gasit alt fisier de downlodt de pe pagina respectiva
play shows.apk

| Salontanul a răspuns (pentru RxTx):

Nu este virusat. pentru ca nu le convine celor de la Google este considerata ca virus. Chiar urmeaza sa se inchida dar pana atunci...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite: https://bit.ly/3k6nenE Am gasit articolul.

| RxTx a răspuns:

Eu vreau sa ascult o luna intreaga fara sa se opreasca un playlist

| Simpatic a răspuns (pentru RxTx):

Pentru asta s-a inventat radioulwinking

| RxTx a răspuns (pentru Simpatic):

Mie îmi plac și femeile gratis

| Simpatic a răspuns (pentru RxTx):

Nimic nu e gratis in ziua de azi happy

| RxTx a răspuns:

Nu am nevoie de asta. Ce ar fi sa downlodez milioanen de documentare melodii...

| haileewatson a răspuns:

Folosesc Youtube premium. costa 26 de lei pe luna si nu am deloc reclame la nimic.

Voi vreti continut de calitate si gratuit fara sa platiti pentru serviciile care vi se ofera laughing

| RxTx a răspuns (pentru haileewatson):

Am bani dar nu îmi place să plătesc abonamente

| haileewatson a răspuns (pentru RxTx):

Atunci nu o sa beneficiezi de astfel de aplicatii fara reclame

| goguPatent a răspuns:

YouTube premium e singura varianta ramasa

| SingleForOne a răspuns:

Ai putea folosi optiunea "pop up view", adica cand esti in meniul sa vezi toate aplicatiile active, tii apasat pe Youtube sau Google Chrome, si vezi optiunea "pop up view", si pe urma poti redimensiona si sa tragi oriunde pe ecran.
Al doilea lucru este functional pe google chrome, esti pe site-ul Youtube, in full screen, si dai pe home (butoanele de jos), sa te duci in meniul principal al telefonului, si se intampla acelasi lucru, doar ca nu poti redimensiona.

| RxTx a răspuns (pentru SingleForOne):

Pe mine mă interesează să pot să ascult muzica fara reclame la nesfârșit cu ecranul închis și fără stresul că se va opri să mă întrebe dacă vreau sa mai ascult și nu