| stetoscop a întrebat:

Pentru ce placere, ti ar mai trebui o viata?

3 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Nu pentru o placere ...ci de dragul de a-mi vedea fetita mare, la casa ei, de dragul de a-mi creste nepotii si stranepotii :X de a le oferii toata dragostea din lume :X

| EUSIATIT a răspuns:

Viata e scurta si cind vei ajunge la 60 70 de ani iti vei da seama ca...nu mai ai mult de trait pentru ca mai mult de 100 de ani hai 110 nu traieste omul. si nu am auzit pe nimeni ca doreste sa moara nu? deci placerea de a trai cu bune cu rele asta e viata,, daca ai sti ca te vei intoarce pe pamint in alta viata dar sa tii minte cum ai trait acum ok,. dar////ai sa rizi dar asa este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem lorahappyoricum mi-am propus ca in viata asta sa trec prin toate tarilebig grin