| cristi10grei a întrebat:

Pentru ce spuneti voii ca un Mason este in mod egal un prieten al bogatului si al saracului daca acestia sunt virtuosi?

Răspuns Câştigător
| Mayar a răspuns:

Stiu... stiu, si e mai rau. E greu sa pot face ceva, sa opresc porcariile lor, sa deschid ochii celorlalti, care nu vad, ziua in amiaza mare simboluri care exprima CLAR adevaratul lor scop. Vad, si ma mir ca altii sunt orbi. Dar, imi pare bine ca si tu esti un om care "si-a dat jos panza de pe ochi"

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Habar n-am, eu nu spun asta, eu spun ca masonul e in realitatea sa, un drac. [desigur, de anumite nivele, pana la 33 is destule specimene, majoritatea orbiti si prostiti, doar mai marii stiu de fapt adevaratul lor scop]

| cristi10grei explică (pentru Mayar):

happy happy esti pe calea buna ma bucur ca sti cate ceva bravo

| cristi10grei explică (pentru Mayar):

Super corect

| Mayar a răspuns (pentru cristi10grei):

Stiu... stiu, si e mai rau. E greu sa pot face ceva, sa opresc porcariile lor, sa deschid ochii celorlalti, care nu vad, ziua in amiaza mare simboluri care exprima CLAR adevaratul lor scop. Vad, si ma mir ca altii sunt orbi. Dar, imi pare bine ca si tu esti un om care "si-a dat jos panza de pe ochi"