| Yuoia a întrebat:

Pentru cei care intreaba cum s-a putut trai inainte de tehnologie si democratie:
https://www.facebook.com/photo?fbid=1796084080571281&set =a.116700551842984

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Aoleo ce meme de boomer. Toate ''valorile'' alea is si azi, dar nu se pun su reflector ca romanii vor circ la tv.

| CostinAlamariu a răspuns:

Ok dar in poza nu scrie nimic de democratie

| Yuoia explică (pentru CostinAlamariu):

Si nu ai inteles nimic.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Yuoia):

De unde stii ca n-am inteles nimic? Trebuie neaparat sa vorbesc despre ce inteleg?

| Yuoia explică (pentru CostinAlamariu):

Dupa cum raspunzi. Nu asta era mesajul.

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Yuoia):

Nu am vorbit despre mesaj fiindca n-am vrut sa fiu nesimtit, dar daca trebuie sa vorbesc despre mesaj e unul extrem de evident, devenit deja o platitudine.

Nu poti sa zici nimic despre mesaj in afara faptului ca e adevarat.