| freehugs a întrebat:

Pentru cei care joaca sims:cum e jocul? ce trebuie sa faci?:d...am vazut multe intrebari in legatura cu jocul asta si mi-a starnit curiozitatea

1 răspuns:
| DiDi a răspuns:

E foarte fain jocul. E mai mult un simulator, iti creezi o familie, construiesti o casa, si trebuie sa ai grija de familia respectiva pana cand "isi dau duhul" fiecare dintre ei.:))
La sims 2 Pets poti sa-ti cumperi animale: caine, pisica, hamster si papagal.
La sims 3 poti sa iesi prin oras, sa mergi in parc, la cumparaturi, sa devii un SuperStar si multe altele; uita-te pe http://www.youtube.com, scrie Sims 2, sau Sims 3, si ai sa gasesti multe clipuri dragute.:)