| monykue a întrebat:

Pentru cei care se uita pe diva universal....cand e reclama referitoare la filmele de marti seara e o melodie, nu sunt sigura dar cred ca o canta j.lo, imi puteti spune numele ei?

Răspuns Câştigător
| VioMusicStudio a răspuns:

Melodia nu exista, face parte dintr-un pack de asmple muzicale folosite in studiouri, la editari audio. Pentru ca cererea pentru ea este foarte mare, am vb cu cei de la Diva si mi-au zis care este packul, pe care l-am achizitionat si eu. Se numeste Dancing with my girls, o puteti gasi pe site-ul meu, pe prima pagina in playerul de jos. Pe site-ul meu gasiti numai melodii create de mine, poate va place ceva si de acolo. ( exceptie facand melodia in cauza si remake-urile bineinteles : ) ) www.viomusicstudio.tk

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Doamne, fix pe asta o caut si eu, atata am rascolit internetul din cap pana-n coada si nu dau de ea.
Cu siguranta, te asigur ca este Jennifer Lopez, la un moment dat zice ceva de o, o, o si tot asa.
E bestiala melodia, ce rau imi pare ca nu o gasim. Eu nici macar reclama in care o aud cantand nu o gasesc!
Imi pare rau ca nu te pot ajuta, asta caut si eu.
Te pup!

| Phobos33 a răspuns (pentru anonim_4396):

Reclama o poti vedea aici :http://www.divauniversal.ro/content/s%C4%83-dans%C4%83m-7, daca aflati ce melodie e, postati aici sa vad ca si eu o caut

| AlexRahova a răspuns (pentru Phobos33):

Phobos..linkul cu reclama *filmele de marti seara* nu merge..ai putea sa-mi dai alt link?
Scopul meu final este sa aflu toate filmele..rulate in acest promo (reclama)

| KinokoஐKee a răspuns:

Deci pe asta o aud mereu si tot o caut de ceva timp dar nu o gasesc.Trebuie si niste chin pentru ea.Un indiciu e ca cea ce canta melodia e J.Lo dar atat si e intr-adevar greu de gasit.Nici reclama nu o prea gasesc. Daca o gasesc te anunt.

| Phobos33 a răspuns (pentru KinokoஐKee):

Nu cred totusi ca o canta J Lo....am ascultat toate melodiile ei si nu e printre ele ....deci cred ca o canta altcineva, dar cine? sad

| irinathuglife a răspuns:

Http://youtu.be/jD71VFUfohg deci o stie cineva? Si eu caut melodia de ceva timp. Multumesc.