| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei din Constanța. Targul de animale de la Brick care se tinea mereu duminica nu mai este acolo, am inteles ca s-a mutat altundeva, puteti sa imi spuneti unde este acum? (daca mai este) si puteti sa imi dati mai multe detalii? Dau funda

3 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Nu sunt din Constanta. Dar stiu ca toate targurile sunt inchise de cand cu pandemia.

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru Yuoia):

Stiu dar parintii mei au fost inainte sa die carantina si erau panouri cum sa este interzis sa mai fie aduse animale in acea zona

| Yuoia a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

Exact!
Targurile s-au inchis mai inainte. Daca se muta, scria pe panou si unde.