| JustOneLife a întrebat:

Pentru cei "single".Voi ce faceti de Valentine's day laughing?

Răspuns Câştigător
| Vans a răspuns:

Ce atâta agitaţie cu ziua asta?
Fac ce fac de obicei.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau in casa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai ma duc la scoala, vin acasa si zzzzzzzz, dorm.
*-*

| 2ochicaprui a răspuns:

Ma bucur de vacanta! big grin Si poate o sa ies pe la patinoar! Oricum, vreau sa ma simt bine si singura si o sa incerc pe cat posibil sa fac ceva sa ma binedispuna. Trebuie sa ma bucur si eu de ziua de maine, nu doar cei "indragostiti". O zi buna! big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru 2ochicaprui):

Ce vacanta? big grin
*-*

| 2ochicaprui a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Vacanta intersemestriala...de dupa sesiune! :* M-as fi bucurat sa-ti dau o veste buna, dar din pacate nu am asa vesti. happy Spor la scoala!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru 2ochicaprui):

Aa. Crede-ma, eu m-as fi bucurat mai mult laughing.
Multumesc!
*-*

| LolaLollita a răspuns:

Am fost si eu single pe 14 februarie. Mi-am facut mici surprize singura (mi-am luat ciocolata si betisoare cu inimioare), mi-am petrecut ziua ca pe oricare alta in rest.

| HellGirl666 a răspuns:

Și ce dacă e Valentine's day? Fac ceea ce fac de obicei.

| CristobalMarian a răspuns:

Ies cu fete in oras [ daca accept ].