| Little Kid a întrebat:

Pentru cine are telefon samsung:stie cineva dc nu imi apar mesajele trimise? imi apar doar cele primite.am umblat la setari dar nimic.

ast rasplove struck

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Cand le trimiti. daca vrei sa le ai in telefon. dai la save and send.si le ai si in telefonhappy

4 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Altfel nu merge.pentru ca am si euhappy

| Adolescentul a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la un service de telefoane mobile tongue ei cu siguranta te poata ajuta tongue Bafta!

| Alexxa10 a răspuns:

Am patit si eu asa si mi-a rezolvat un prieten. Esti sigura ca nu se sterg automat din setari? Mai incerca sa vezi in setarile mesajelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrei sa le trm dai la salvare si trimitere si se salveaza singuretongue