| NebunieLaSecunda a întrebat:

De ce nu mai pot trimite sms-uri de pe telefon, sunt pe cosmote!
Deci am fost plecat in germania si am umblat pe la setari si nu stiu ce are, ca sa se trimita mesajele trebuie sa mai inchid telefonul la un interval de 5-7 mesaje trimise, astept un raspuns

Cauze:
Schimbarea centrului de mesaje- E exact la fel ca inainte! deci se exclude
Ce alte setari trebuie facute ca sa mearga fara probleme, astept cat mai multe sfaturi, sunt o persoana foarte sociabila si nu pot face nimic fara telefon.

Danke!

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Daca ai umblat la setarile cenrtului de mesaje si nu merge sterge mesaje din el poate ai prea mult

1 răspuns:
| NebunieLaSecunda explică:

Nu-i asta dar, mersi mult de tot oricum