| Jadis a întrebat:

Pentru cine e pe facebook si se joaca farmville, cityville. Cand dau -publica- la ceva si dupa un timp (imediat sau chiar dupa cateva ore) ma uit pe peretele unde toti isi posteaza alea, postarile mele nu apar. Inainte imi apareau...Imi explica si mie cineva de ce? Si daca ma uitApp eu folosesc chrome. Va rog eu mult

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Dar pe wallul tau apar? Daca apar acolo, inseamna ca totul e ok. Daca nu, poate ca nu le postezi tu binethinking