| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine îl cunoaște, ce părere aveți de Ciprian Lospa, cel care expune și demască șarlatanii/țeparii de pe Youtube? Considerați că face o treabă bună? P.S Nu vreau să-i fac promovare ci vreau doar să văd câteva păreri.

Răspuns Câştigător
| troleibuz a răspuns:

E un tip inteligent si bine intentionat. Nu vorbeste fara dovezi si argumente.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Face f bine, e bine ca cineva sa demaste nenorocitii de pe Youtube, si era bine daca ii si elimina daca ar fi putut.

| Sofer a răspuns:

Face totuși bine ca spune adevăratul despre acești YouTuberi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare că se crede lup moralist. Pe când el încearcă să calce în picioare pentru a ajunge sus pe toți la cea mai mica greșeală făcută și să se pună întotdeauna el într-o lumină buna pentru a atrage binenteles, minți care nu știu să gândească pentru ei. Meritau unii dintre ei sa fie umiliți la propriu, cum ar fi Ilie, Cătălin talent sau cum îl cheamă. Mojo care credea ca face caterinca de fete pe omegle dar ele îi dădeau niste rekt-uri de se c@ca pe el laughing. Dar pentru unii chiar daca nu-i urmăresc și nu empatizez cu ei. Nu consider că meritau sa le facă, chiar daca au dat "teapa". E vina copiilor daca sunt prosti și-și iau cardul de la părinți și donează unor necunoscuti. Iar după nu și-i mai vad înapoi.