| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre youtuberii Ciprian Lospa și Paul Dadrian?
Mie îmi place Lospa, deoarece are curajul și dorința de a demasca mânăriile și fraudele comise de către alti youtuberi sau persoane din afara platformei iar Paul îmi place pentru că oferă content de calitate, documentat, serios și mai ales interesant. happy

Răspuns Câştigător
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Paul Dadrian este singurul youtuber roman pe care il urmaresc! Mie mi se pare genial omul, mai ales pentru ca ma pasioneaza genul lui de continut!

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Recunosc ca pe primul nu il recunosc.

Dar la cel de-al doilea ma uit mereu cand posteaza.
Nu ma uit neaparat pentru cele mentionate de tine, pentru ca pana la urma... aduna si el de la alte persoane de prin alte tari, readaptandu-le la limba noastra big grin
Dar ma uit pentru ca imi place stilul lui in care vorbeste (evident) si modul in care prezinta, desi inainte parca facea mai frumos clipurile, si nu se incheiau asa brusc.

Si nu sunt adeptul acestor lucruri care te sperie, insa imi trezeste interesul sa ma uit la ce informatii mai aduna big grin Sper sa o tina tot asa, sau chiar mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ba e mai bine acum la Paul, deoarece clipurile au o durată mai lungă, de 15-20 de minute.happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai doar atat? Durata?
Dupa povestea aia cu canalul lui si cei de la YT, nu a mai tinut stilul ala original cu care plecase.

Dar da, este bun big grin

| SG1995 a răspuns:

De Paul nu știam, pe Ciprian îl urmăresc de ceva timp, îl mai recomand pe Zaiafet, Cătălin Moise, Top Opt și Silviu Faiăr.

| FreddieM a răspuns:

Nu-i stiam din fericire. I-am verificat oleaca chiar acum. Primul e slabut rau am rezistat doua minute, al doilea prezinta aceleasi porcarioare care umplu mintile naivilor, culese de pe internet, fara nici o documentatie probatoare. Nu merita o consideratie nici el.

| CIaudiu a răspuns:

Imi place contentul amandurora.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Paul Dadrian are o voce de parcă s-a născut pentru ceea ce face,

deși nu întotdeauna se ridică la așteptările pe care le am când citesc titlurile de la vidioclipurile lui.

| CassiusAlexander a răspuns:

Îmi place mult Lospa. Are personalitatea potrivită pentru ceea ce face(spre deosebire de alții care încearcă să se dea duri cu energie de ștrumf).