| SweetPrinces a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunea Nora Pentru Mama?

Răspuns Câştigător
| cosm1n_9149 a răspuns:

O parere foarte proasta. si pentru cei care se uitat la ea!
E un circ pe bani, ce fac ei in casa?
Pai ce pana mea sa te uiti 2 luni sau cat tine sa vezi ca au facut aia. total neinteresant. Se mai si cearta ca tiganii ca sa faca audienta, mai suna toti prosti de isi dau cu parerea. Nu as face asa ceva pentru nimica in lume.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O lecție de viață care te face să caști bine ochii când faci un astfel de pas în viață. Emisiunea se bazează pe fapte reale.
Pa, pa.

| lia a răspuns:

Mi se pare un cliseu! Cum ar putea o persoana urmarind acea emisiune sa evolueze? Ce anume poate invata pierzand timpul la televizor si vizionand astfel de emisiuni?

| BRG a răspuns:

O prostie de emisiune.

| OanaG a răspuns:

Chiar mi se pare aiurea.Stai in casa aia, mai mult pentru bani, ca aia asa stau, pentru bani...

| bblock69 a răspuns:

O emisiune...simpatica!