| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre "Nora pentru mama" si "Te vreau langa mine"?

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu ma uit la ceva ce e trucat, la ceva ce e facut pentru bani.

| Vizitiul a răspuns:

Labareala! Scuza-mi expresia, dar sunt indignat cand vine vorba de asemenea emisiuni. Se cearta ca la usa cortului, se jignesc viceversa, toate astea pentru ca romanul gusta mahalaua si se amuza pe seama asta. La urma urmei, astia fac rating pe seama oamenilor. Inteligenti, nu?

| AdiSR a răspuns:

Emisiuni de pensionari. Nu sunt emisiuni dinamice. Plus că TE VREAU LÂNGĂ MINE mai e şi regizat.

| bubblesx a răspuns:

Trucate care numai bunica mea se uitalaughing))!
Si bunicul meu m are putin si arunca televizorul pe geam cand se uita bunicalaughingrolling on the floor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne, Niculina asta i-a uitat numele invitatului special de astazi. Ce ridicol! Si ce scuza penibila a gasit.Nu ti l-a soptit in casca la timp?