| GummyBear05 a întrebat:

Pentru fanii pariu cu viata. Am auzit ca Raphael Tudor si Alina Eremia au fost impreuna. Imi puteti spune cam in ce perioada? funda:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Personal ii cunosc pe membri La-LaBand,si este FALS! Nu au fost impreuna,imi pare rau,nu se potrivesc,Sore si Raphael sunt impreuna in ciuda diferentei de varsta,iar Dorian si Alina,too, impreuna, bafta.

2 răspunsuri:
| Laura11 a răspuns:

Din cate stiu eu pe facebook da.Dar intr-un reportaj Alina a zis ca nu are un iubit din cauza programului foarte incarcat si nu are suficient timp pentru o relatie!

| Plesu_Simona_1990 a răspuns:

Nu au fost impreuna dar el sore sunt si in prezent!