| anonimmmmm a întrebat:

Pentru fiecare dintre noi este o lovitura grea, insa haideti sa ne rugam, ca macar acolo unde este acum sa se simta mai frumoasa(cum zicea ea ca nu se mai simte)mai implinita, si mai fericita... Dumnezeu sa o ierte, sa-i fie tarana usoara Madalinei Manolesadsadsad

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, intr-adevar este o pierdere imensa insa timpul nu mai poate fi dat inapoi! crying

| Pho3nix a răspuns:

Incet incet se duc valorile romaniei.
Problema este ca unii se duc de la o varsta mai frageda. E ceva foarte aiurea si foarte trist. Pacat!
R. I. P Madalina.

| Nu cOnTeAzA! a răspuns:

Da, sa-i fie tarina usoara... Dumnezeu sa o ierte!