| furni a întrebat:

Pentru mine e foarte clar: toţi oamenii normali dorm. Dacă, totuşi, mă înşel...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord laughing

6 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Doaamne, ce faceati ma la ora aialaughing In loc sa dormiti ca niste oameni NORMALI

| costymaximus a răspuns:

Nu cred, sint dusi cu colindul (steaua) sa faca un ban, pe criza asta

| zorialbi a răspuns:

Eu a trebuit sa merg toata noaptea cu trenul:p

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate. Eu nu sunt normala si doza de nebunie e cam exageratawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun... Nu prea ai dreptate: bunica mea nu poate a doarma decat 2 ore si jumatate pe noapte. Crede-ma ca am intrebat-o cum e posibil, si pe sine. Ai tu vreun raspuns?