| Casian76 a întrebat:

Pentru o bursa socială trebuie sa scriu venitul unui membru al familiei pe lunile : iunie, iulie și august; iar după acestea scrie jos unde trebuie completat "venit mediu".
Adică suma veniturilor din cele trei luni împărțite la 3, nu?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Pentru bursa socială se aducă veniturile totale din familie. Mama, tata si frați daca ai ce iau alocație.
Venitul mediu e venitul total împărțit la membrii familiei, inclusiv tu. Sincer, nu stiu ce legătură au lunile respective