| Ratatinviata a întrebat:

Pentru românii care stați în Germania, credeți că o să fie un nou lockdown național sau doar pentru nevaccinați?

6 răspunsuri:
| TheStrategist a răspuns:

Probabil doar pentru nevaccinați, vom vedea.

| David23445 a răspuns:

Eu cred ca pentru cei nevvaccinati depinde de land eu sunt in Niedershcshen si nu am auzit nimic de lockdown dar incidenta este foarte crescuta

| Ratatinviata explică (pentru David23445):

Eu stau în bayern și sunt curios să văd ce decid ăștia mâine la conferința asta de covid

| David23445 a răspuns (pentru Ratatinviata):

Și eu sunt curios

| David23445 a răspuns (pentru David23445):

La noi sigur baga lockdown sau poate nu că sunt mulți vaccinați om vedea

| David23445 a răspuns (pentru David23445):

La mine în Niedersachsen ma refer