| Schutzstaffel a întrebat:

Ce credeti ca s-ar fi intamplat in cazul in care Germania ar fi castigat al doilea razboi mondial? Si in acest caz Romania ar fi intrat in sfera National Socialista? Daca da, care ar fi efectele benefice poporului Roman?

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu ar mai fi fost criza big grin

| DeyCj a răspuns:

Probabil că Hitler și-ar fi dus la îndeplinire „visul" referitor la rasa pură umană și ca efect pozitiv ar fi stârpit țiganii și bozgorii de pe pământ.

| Schutzstaffel explică (pentru DeyCj):

Ungaria era una din "Puterile axei", nu inteleg de ce spui :"si ca efect benefic ar fi starpit tiganii si bozgorii de pe pamant", tiganii intr-adevar i-ar fi eliminat, insa "bozgorii" faceau parte din alianta Puterilor Axei, nu ma intelege gresit, nu sunt maghiar.

| ReiVaN a răspuns:

Ar fi fost mai usor de organizat guvernul mondial, masonii preluau mai usor conducerea lumii iar poporul roman ar fi fost indoctrinat, in mare parte extirpat si chinuit de comunisti.
Probabil mai existau 1-2 razboaie mondiale.

| DeidaraXR1 a răspuns:

Romania nu ar avea tigani si ar fi mult mai cu bun simt. punct

| taken a răspuns:

Nu putem sti cum ar fi aratat astazi Lumea.Doar presupuneri.

| shinelikeastar a răspuns:

Am fii fost cunoscuti mai bine ...adica atunci cand cei de la VREI SA FII MILIONAR ar fi intrebato atunci pe tipa din USA unde se afla situata Romania nu ar fi raspuns Antartica.

| alex19995 a răspuns:

Da,nu ar fi existat acum tiganii si ungurii ori maghiari care sa ocupe Romania, executatii in lagare, si clasa politica ar fi mult mai diferita, fara incompetentii, analfabetii care ies sa vorbeasca live pe postul de televiziune si ei nu au habar sa conjuge verbul ''a fi''.La multi ani!

Întrebări recente