| Tarabascilor a întrebat:

Pentru trafic pe site păstrati toți needucații aici. Ce interes ai adminule? Nu ai scrupule?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-ai inceput activitatea pe TPU cu o intrebare gresita. Nu te vad prea bine. Daca te uitai pe utilizatorii suspendati vedeai ca sunt foarte multi. https://www.tpu.ro/utilizatori-suspendati/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/ce-este
Dacă citești, afli unde ești acum, pe acest site.

| Mosotti a răspuns:

Nu exista moderatori aici.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru hexagonulpentagonal):

Nu mai exista, ca s-au saturat sa munceasca moca, spre deosebire de admin care poate e platit.
Sa stai sa te tot uiti pe n postari, e obositor, e o munca stresanta.
Ca altfel nu aveau de ce sa nu mai aiba emblema la vedere.

Ca user normal e mult mai bine, ca nu ai nici o treaba.
Intri comod cand vrei, raspunzi daca vrei si atata, nu trebuie sa iei la rand n intrebari, raspunsuri, noi intrebari sa vezi ce si cum.
Iar daca neglijezi, sa ti se si reproseze ca ai neglijat.

| Mosotti a răspuns:

Needucati sunt putini, majoritatea discuta serios, iar daca cineva incalca reguli e sanctionat dar nu din prima, intai se mai sterg mesaje, si daca insista, se ajunge la suspendari.
Deci nu te lasa asa oricum doar ca faci trafic, si pe softpedia e la fel, ia incalca tu o regula sa vezi ce se intampla.

Acolo din prima te arde, nu ca aici din a doua sau a treia.