| TsunamiiiYay a întrebat:

Persoanele care apar pe Facebook la sectiunea "poate ii cunosti" sunt cele care ti-au vizitat recent contul?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Sunt cei care au prieteni comuni cu tine si pe care s-ar putea sa-i cunosti si tu.

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

E valabil si ce s-a spus mai sus dar DA, multe dintre acele persoane (mai ales primele 2-3) ti-au vizitat profilul sau le-ai vizitat tu profilul recent.
Mie mi s-a intamplat de multe ori sa intru pe profilul cuiva si apoi sa ma trezesc cu cerere de la el. Sau el sa imi apara la sugestii.
Asta e un nou algoritm al Facebook-ului.

| TsunamiiiYay explică (pentru Bondarel99):

Îți mulțumesc! Deja am dat funda, scuzeee

| Frank51 a răspuns:

Nu, sunt cele care au prieteni comuni cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, din cate stiu eu sunt acele persoane care au prieteni comuni cu ai tai.