| chiftelutacrocanta a întrebat:

Persoanele religioase au obiceiul sa se gandeasca mereu la moarte, cel putin o data pe zi?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nup! happy

| R0R0 a răspuns:

Da.

| Jimtheghost a răspuns:

Nope, nu trebuie sa fii religios ca sa te gandesti la moarte. laughingPana la urma e singurul lucru sigur de pe lumea asta. E firesc sa te gandesti la el. Persoanele religioase pot sa aiba o predispozitie la astfel de ganduri deoarece poate se ingrijoreaza in legatura cu locul in care vor ajunge cand mor. Nu stiu. laughing