| deia_9483 a întrebat:

Peste 2 saptamani ma duc in Costanta sa imi i.au rochie de banchet. vreau ceva de genu baby doll... cine stie magazine unde as putea gasi rochii? dati-mi numele lor sau pe unde se afla multumesc.

1 răspuns:
| petitdreamer a răspuns:

Daca ai banuti si iti permiti, cauta in City Park Mall, care se afla in zona Tomis 3, sau in Tomis Mall, care se afla prin Centru. Iar daca nu iti permiti sa cheltuiesti prea multi bani, cauta la magazine prin centru pe acolo ca gasesti sigur. Nu stiu sa iti recomand un magazin exact, pentru ca nu sunt fata big grin. Succes la gasirea reochitei