| anonimmmmm a întrebat:

Peste aproximativ o luna fac 18 ani, este o aniversare mai specialabig grin dati-mi va rog idei cam unde as putea sa imi fac ziua, ceva idei sa fie mai speciala pentru ca niciodata nu am avut o zi de nastere care intr-adevar sa imi placa, de bani nu e problema, ceva idei va rogggggg?

1 răspuns:
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai la discoteca in club pentru ca e majoratul nu? normal ca trebuie sa fie ceva spekial l munte dca era vra te duceai la mare si petrecia acoloo in cluburi