| sisiyyy a întrebat:

Peste doar 2 zile am examen pentru permisul auto si am emotii foarte mari.Ma poate ajuta cineva cu cateva sfaturi sa scap de emotii?crying

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Degeaba o sa-ti spunem noi capul sus, fii tare, totul va fi bine daca tu singurica nu pui manuta sa te autoincurajezi! porneste cu dreptul si spune-ti in gand "voi reusi sa iau acest examen, am invatat tot ce era de invatat pot demonstra ca sunt in stare sa fiu soferita"

| sisiyyy explică (pentru Lora):

Iti multumesc pentru raspuns, eu o sa incerc sa ma autoincurajez, dar cand il vad pe politist uit ce am de facutcryingcrying, Sper sa trec de frica asta.sad

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu faci ca un prieten de al meu.A baut un coniac mic inainte de traseu.Sa aiba curaj.Bineanteles ca l-a respins.Gandeste-te ca dai lucrare la scoala. Poate atunci nu ai emotii. Oricum, iti doresc bafta la examen.Sa ne spui si noua cum a fost.Succes.

| sisiyyy explică (pentru darrio2007):

Chiar imi spunea cineva sa beau ceva inainte sa imi treaca emotiilelaughinglaughing. Mersi multhappy

| darrio2007 a răspuns (pentru sisiyyy):

Doamne fereste.Bafta multa.