| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana este ziua unei prietene si as vrea ceva idei de cadouri - ceva originalhappy Fara ceas de mana...bijuterii...carti sau hainelaughing funda+vot etc

2 răspunsuri:
| creata13 a răspuns:

Ai putea sa-i dai o poza cu tine si cu ea pusa intr-o rama foarte draguta si o ciocolata.Cred ca ar fi foarte frumos si astfel ar avea amintiri cu tine.Ai mai putea sa-i cumperi si o esarfa sau un animal de plush.Sau o geanta care sa mearga cu mai multe haine.De ex:Bejul merge la orice...sau negru.Eu tot la ideea cu poza raman, dar sper ca te-am ajutatbig grinkiss

| NuConteazaNumeleee a răspuns (pentru creata13):

Rama cu poza i'am mai dat...si animal de plusstraight face Mhm sa vad cu geanta...