| Lary a întrebat:

Pf...am pierdut in excursie aparatul de fotografiat...ma rog.nu asta e problema pentru ca ai mei au ingeles si m-au iertat.Care sunt aparate bune de fotografiat digitale? Dar pana in 16 milioane lei vechi(nu stiu sa spun in lei noi). Aparatul sony dsc-t700 e bun? Dar aparat foto digital BenQ C1230?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.oktal.ro/aparate+foto+digitale/p72/
Uite aici nsite modele interesante.

| xibalba a răspuns:

Pana in 16 milioane iti iei un aparat profesional sau semi-profesional d-slr gen nikon d40 sau mai pui ceva bani si iti iei d60. Mi se pare o investitie buna, mai ales ca e o diferenta cand pozezi cu un d-slr si cand pozezi o camera compacta.

Daca totusi vrei camera compacta, desi ti-am zis camerele foto profesionale au mult mai multe avantaje, recomand din noi nikon s52. Am eu aparatul asta, nu e scump, iar pozele se ridica la o calitate de 9 mp. Eu zic ca se merita.

| Gregory a răspuns:

Bună! Cel mai bun tovarăş al meu are o cameră foto HP Photosmart R967 din 2006 şi este cea mai bună pe care a avut-o. Deşi este cam scumpă la preţ, merită în totalitate investiţia.
http://www.compari.ro/......sului.html
Succes :)

| IcsD a răspuns:

Eu am Panasonic DMC-LS60, este bun dar nu filmeaza sunt aparate bune si la de la sony si de la BenQ, dar mai bine cere parerea unui specialist, vanzatorul magazinului :*

| andreimicutu a răspuns:

Panasonic DMC-LS80 este numai bun.