| TheBestLife a întrebat:

Placa de infreptat parul de ceramica arde parul? Daca da, il arde mai putin decit celelalte tipuri de placi?

Răspuns Câştigător
| Rebecaaa a răspuns:

Placa din ceramica nu arde parul asa de tare ca si cea normala. Eu am placa din ceramica si nu arde parul asa de tare.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,toate placile, inclusiv cele din ceramica, ard parul.Nu-ti pot spune din experienta daca ard mai mult sau mai putin decat una orbisnuita(nu mi-am indreptat parul decat de doua ori, numai cu placa din ceramica), dar am inteles ca este mult mai buna decat una obisnuita.Numai bine.