| sad00000 a întrebat:

Plangand va scriu si imi aduc aminte de vremea cand vorbeam cu el. Povestea incepe cand eu m-am indragostit de un baiat.L-am vazut pe Facebook.El sta departe de mine si nu ne-am intalnit niciodata dar il placeam oricum. Faceam si conversatie video ca sa ma lamuresc ca e el.Si asa era.Era prietenos cu mine, si eu cu el si cautam sa il tratez ca pe cel mai pretios lucru din lume.Si mi-a zis ca sa ii trimit si poze indecente.Mi-a spus ca nu le arata la nimeni, asa cum l-am rugat eu.Si eu voiam.Ce nu fac eu pentru el, ca doar il vedeam ca pe un iubit? Si i-am trimis si ii placea.Ma trata si el foarte bine ma respecta, pana odata.I-am marturisit ca sunt virgina.El mi-a raspuns cu un,, CEEE?! Cati ani ai?".Eu m-am speriat si m-am simtit prost si i-am spus ca "Cati crezi?"- mi-a dat seen-Apoi i-am spus ca 16. Mi-a raspuns ca,, oh shat! Nu-i fain." si block imediat peste tot.Eu parca am ramas inconstienta si apoi am plans zile la rand. Mi se pare absurd asta, pentru ca sunt virgina sa nu ma mai vrea! Dar...il iert! L-as accepta asa cum e!
Dar pozele acelea, ce credeti ca a facut acum cu ele, dupa ce m-a blocat?
Dupa punctul vostru de vedere ce fel de baiat e?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahaha...ce banditi sunt baietasii astia, prostesc fetele naive.

Cel mai probabil ii da la cap pe ele, in rest n-are ce faca, daca e neam prost le va posta pe net, total copilaros, daca e cu bun simt le va pastra si le va face uitate.

| SilentRain a răspuns:

Am ras cu 2 rânduri de lacrimi... estii atat de..."unica" laughing)
Ai mai pus de 3-4 ori intrebarea asta cretina
Clar, al doar isi bătea joc de tine

| sad00000 explică (pentru SilentRain):

Cretin esti tu.Nu stiu cum te-ai simti tu daca ai fi in locul meu!

| SilentRain a răspuns:

Pfffff ha-ha-ha, nu am cum sa fiu în locul tau ....nu pot sa fiu atat de..."unica " laughing)))))))))))))
Esti vai și amar, groaznic de patetica laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, ceva mai ciudat de atat nu exista. Mor de râs aici. Oricat de mult l-ai "iubi" nu ii da nudes. Tu chiar crezi ca le-a pastrat pentru el?! Sa fim seriosi. Acum ca te-a blocat face ce vrea cu ele. In loc sa plangi dupa el mai bine ti-ai face griji in legatura cu pozele

| BadAngel3 a răspuns:

"Eu nu sunt genul"
laughing