| Andrəi a întrebat:

Mi-a spus "Ma plictisesc ",i-am raspuns"Si eu" m-a lasat in seen, are rost sa ii zic macar Neața sau la revedere?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai putea data viitoare sa ai un raspuns mai interesant si atunci poate nu te mai lasa cu seen. E asa greu sa purtati niste conversatii? Serios acum, sunt mii de subiecte si voi vorbiti "ma plictisesc" " si eu "

| Raven a răspuns:

Dacă aș fi fost în locul ei m-aș fi gândit: după ce că sunt plictisită de moarte, mai vine și ăsta cu un răspuns jalnic și la fel de plictisitor.
Puteai să revii cu un "Vrei să ne plictisim împreună laughing?" după acel anost "Și eu". Și ai fi invitat-o la un film sau la un suc ori whatever.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, dimineața, Neața. Seara, la revedere. Asta înseamnă să lași loc de bunăziua, în relația cu un om. Lumea asta toată este compusă din cei pe care îi cunoaștem și la care le spunem Neața.

| Andreeush a răspuns:

Probabil se aștepta să schimbi subiectul, să vorbiți despre altceva astfel încât să nu mai fiți plictisiți.

| Plato a răspuns:

Cam tarziu pentru "neata" iar "la revedere" nu se foloseste cand vorbesti pe chat cu cineva.

Nu inteleg ce-i cu intrebarile astea, "are rost sa-i scriu?". Din ce punct de vedere sa aiba sau nu rost? Daca vrei, scrii, daca nu, nu.

| skogr a răspuns:

Nu va duce doxa sa purtati o conversatie, tristuc de voi

| Andrəi explică (pentru skogr):

Nu am avut o iubita in viata mea, daca ma apuc sa imi dau drumul la gura o plictisesc si o sa imi dea block