| anonim_4396 a întrebat:

Planuri de Revelion? Daca nu aveti prea multi prieteni, ce veti face?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu e chiar un plan, astept să se adune o parte din rudele mele și apoi să fac misto de ele putin, apoi ma car acasă

| WaterDrop a răspuns:

Restaurant sau pe strazi.Nu te intreaba nimeni acolo cati prieteni ai.Si oricum dupa ora 22, majoritatea te vad in ceata si vor crede ca esti prietenul lor asa ca poti sa te lipesti usor.

| wpetterssone a răspuns:

Am în plan să cer să lucrez în acea noapte în tura de noapte pentru că în general nu sărbătoresc.

| gothicbat a răspuns:

Pe clasic, cu Dan Negru.