| marie a întrebat:

Poate este aici vreun prof de mate sau cineva care sa ma ajute, vreau sa stiu cam ce se preda anul acesta la clasele V-VIII thinking as vrea sa ajut pe cineva cumva ca sa stie cam ce se preda[vrea sa devina profesor si nu prea stie ce se manank] poate exista vreun site unde este programa scolara la matematica pentru claseleV, VI, VII, VIII...va rog ajutati-ma! Multumesc.happy

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Exista site-ul didactic.ro unde la Materiale Discipline Matematica http://www. didactic.ro/discipline gaseste tot ce il intereseaza despre predare, planificari, lectii, proiecte, programa la toate clasele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://edu.ro/ daca ti-am mai trimis-o - data adresa asta scuze :d dar vezi aici daca gasesti ceva :D