| Ally a întrebat:

Poate gresesc daca spun asta dar mie mi se pare ca am ghinion in hai sa nu spunem dragoste cu baietii intr-un fel si stiti de ce? uite va spun. acum imi place de un baiat tare mult adica sunt moarta dupa el dar el ma placea mai demult atunci cand eu nu-l placeam si acum il plac eu si el nu ma mai place si cam suspin dupa el ca acum are prietena si mie imi sta gandul numai la el ba chiar el e genu de baiat care se da la orice fata chiar daca o place chiar daca nu si asta e naspa pentru ca eu sunt genu de geloasa si cand il vad ca se da la alte fete ma simt tare rau si nu stiu ce sa fac ca nu pot sa-l uit asa 'una doua' chiar nu pot si nu stiu daca o sa pot sa rezist de fiecare data cand o sa fie cu alta fata stiu ca alt raspuns in afara de sa-l uit nu este da nu pot da oricum cine a mai patit chestia asta sa-mi spuna si mie cea facut adica la uitat repede sau ce s-a intamplat sa-mi povestiti poate o sa ma simt mai bine... da totusi ista inseamna ghinion sau exagerez?

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Ceauhee hee
Am trecut si eu prin asta, unui baiat ii placea de mine si mie Nuhee hee nici nu m-am gandit cum se simtea el la momentul ala, il respingeam mereu si il luat in glumahee hee si asa a durat timp de 1 ani jumatehee hee apoi am stat si m-am uitat atent la el si mii s-a parut frumos(el era frumos si este numai ca eu nu am observat asta niciodatalaughing )si apoi am observat ca a devenit distant si nu ma mai baga in seama a inceput sa fie''indiferent''laughing iauu si acum mai stiu cat plangeam ca proasta de ciuda si de nervi... apoi a inceput sa imi faca mie in ciuda cu o fata din scoalaangry o baga in seama odata o si :* in fata mea nesimtituuu am mers in baia scolii si am plansss o ora intreagaaalaughing
deci mia atatat cum sa simtit el, poate a exagerat un pic dar o meritam...chiar daca au trecut deja 2 ani eu inca mai tin la el si mereu voi tine pentru ca a fost primul baiat de care mi-a placut si pentru care am planshee hee,
iar si acum stiu ca si el ma place numai ca la fel ca si in cazul tau si el este ''gagicar''
desi mereu in fata devine parca timidlaughing si eu la fel, desi nu este genul lui pentru ca el cu altele este tupeist...scuze ca te'am pus sa citesti atat esentialul este ca daca spui ca el a tinut la tine nu se poate sa te uite asa de repede, poate ca vrea sa iti arate cum sa simtit el, incearca sa ii spui ca tii la el, nu mai conteaza ca este cu fata aia (s-a bagat cu ea in ciuda tawinking ), conteaza numai sa ii spui ce simti si sa te impaci cu gandul ca iai spus:*:* baftaaa! si sa ne mai anunti ce s-a intamplat

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca sunt si unele persoane care au mult mai mult ghinion in dragoste. Ce ai patit tu nu e o tragedie.Stii proverbul ala "roata se intoarce mereu"? Asta se aplica si aici.Baieti mai sunt, nu te ingrijora.

| monyk a răspuns:

Buna, am trecut si eu prin asta.Intr-o perioada imi placea mult de un baiat si lui nu prea ii placea de mine; dar a ajuns sa ii placa de mine si mie sa nu mai imi placa.Asta a fost asa cam timp de 2 ani tot asa, odata ma vroia el pe mine si eu nu, odata se intorcea roata si il doream eu si el nuhee hee. Nu stiu daca putem numi ghinion, asa e viata, de cele mai multe ori roata se intoarce si cand o persoana nu primeste iubire si atentie la momentul potrivit isi pierde incetul cu incetul interesul.
Soarta a facut ca pana la urma eu si acel baiat sa fim pe bune impreuna, s-a intamplat sa ne placa in acelasi timp unul de altullaughing, hai sa zicem ca la inceputul relatiei imi placea mult, chiar eram la maxim indragostita de el dar el nu prea, ca si el era genul care se baga in seama si glumea cu o gramada de fete, dar pana la urma s-a obisnuit cu mine, am facut multe lucruri impreuna, uite asa suntem de 1 an jumate impreuna, dupa ce 2 ani ne jucam de-a soarecele si pisicahee hee.
Nu stiu cat de repede il vei uita tu pe acest baiat daca ti-a intrat adanc la inimioara, dar incearca sa nu iti mai stea asa mult gandul la el, accepta situatia!
Ai grija de tine!kiss

| Ally explică:

Mersi moooolt am sa tin cont de sfaturi...

pup pe toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ai probleme la cap, in primul rand incearca sa faci acea chestie pe care o numesti text mai logica, plzzzz, si inca o chestie. uita-l naibii ca nu e ultimul baiat