| cosmin09 a întrebat:

Poate pare ciudat. dar cum se da fundita ca sunt nou si nu stiu prea multe despre TPU.

Răspuns Câştigător
| danny_1954 a răspuns:

Iti apare langa raspuns funtitza necolorata apoi dai click pe ea si dai ok la mesajul care te intreaba daca esti sigur, poti da fundita doar la raspunsurilela intrebarile tale (poti sa imi dai mie una ca sa vezi laughing happy

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Funda = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc". In acest fel ii multumesti celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu.
Succes!

P.S. Citeste si Intrebarile frecvente: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente ! Sigur, vei gasi multe raspunsuri si acolo. Numai bine!

| Dash a răspuns:

Tot ce ai de facut este sa dai click pe fundita care apare in dreapta raspunsului.