| Ardeleanu_Catalin_1983 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva unde sau cum pot verifica ceva timbre din Austria

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o sa cauti gasesti cataloage numismatice pe internet. De asemenea poti cauta cu elementele timbrului - denumire, an de tiparire, valoare, etc - si sigur o sa gasesti pretul aproximativ actual.

| Dismally a răspuns:

Sunt cataloage cu timbre din toate tarile. Daca vrei sa afli valoarea lor e ceva mai complicat, nu te poti lua dupa pretul de catalog de cele mai multe ori.