| Hÿÿ_Ları's_A_1992 a întrebat:

Stie cineva daca Selena Gomez s-a despartit de Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
http://www.ziare.com/articole/justin+bieber+despartit+selena+gomez
O frumoasa zi sa ai:)

| Hÿÿ_Ları's_A_1992 explică (pentru caramela):

Multumesc pentru raspunsul tau.happy

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, s-au despărțit oficial!
Pa, pa.

| drhotzu a răspuns:

1.ce e aia selena gomez si justin bier asta?
2. crezi ca asta este google? crezi ca aici este ca pe google? incearca acolo si o sa aflii raspunsul...

| Hÿÿ_Ları's_A_1992 explică (pentru drhotzu):

1.Daca nu stii cine sunt nu mai da comentari patetice.....2.TPU este destinat intrebarilor la care nu stim raspunsul....Concluzia estebig grinaca nu stii despre ce este vorba nu mai comenta.Multumesc.

| drhotzu a răspuns (pentru Hÿÿ_Ları's_A_1992):

Mdaaaaa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa or vrut ei, sa te sacaie pe tine problema asta lor de peste ocean si sa te manance matraguna ca esti suparata din cauza despartirii lor laughing noh, bigne!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal că s-au despărţit. Nu mai e niciun dintre ei în " vogă ". Probabil acum ne aşteaptă relaţii de genul Justin Bieber şi Carly Rae Jepsen, iar Selena Gomez şi PSY. Simplu şi logic.

| DinGri77 a răspuns:

Da... si-a dat seama ca nu e lesbiana!