| Pnin a întrebat:

Posibil sa am vreo boala sau vreun soi de autism daca nu inteleg multe lucruri legate de social, emotii si oameni in general? Sunt multe emotii pe care nu le-am simtit niciodata, emotiile mele sunt rare si am unele pe care le simt, dar nu prea stiu sa le numesc. Plus multe chestii pe care nu le inteleg, cum ar fi rusinea sau nevoia oamenilor de a se vedea fata in fata si multe alte lucruri.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cel mai ok e sa vorbesti cu un psiholog si el iti poate explica ce si de ce.

| Invictusman a răspuns:

Nu suntem în măsura noi sa ne dam cu presupusul. Mergi la specialist și vei afla.